Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

“Aktīva dzīve neapturamā kustībā”

Henvcon otrās iekšējās basketbola draudzības spēles ieraksts

Veselīgs ķermenis ir laba darba garants, un dzīve ir kustībā.Lai uzlabotu darbinieku fizisko kvalitāti un stiprinātu iekšējo vienotību un sadarbību starp dažādām struktūrvienībām, Henvcon 15.aprīlī plkst.18.00 uzņēmuma basketbola laukumā aizvadīja otro šī gada 2022.gada basketbola draudzības spēli. Katras darba nozares pārstāvji vēroja spēle un uzmundrināšana par spēlētājiem laukumā.

Abas spēles puses bija sarkanā komanda (Inženierzinātņu nodaļa), kuru vadīja Liu Jongs, un zilā komanda (citu uzņēmuma nodaļu locekļi) ar kapteini Li Ju.Galvenais inženieris Li Wi joprojām bija atbildīgs par uzraudzību uz vietas, savukārt Cjin Mangai darbojās kā tiesnesis.Īpaši augstu tika novērtēta administrācijas nodaļa par konkursa organizēšanu un spēcīgo atbalstu.

Spēle tika sadalīta četrās daļās, no kurām katra ilga 10 minūtes.Ar svilpi oficiāli sākās sacensības.Atšķirībā no pēdējās, pirmo bumbu šajā spēlē izcīnīja sarkanā komanda.Precīzs grima metiens trāpīja grozā un izcīnīja 2 punktus, kas lika publikai aplaudēt vienu pēc otras.Šodien zilajai komandai pievienojās jauns spēlētājs, līdz ar to sadarbība nebija īpaši meistarīga un sitiena sajūtu ilgi neatrada, pietrūkstot daudz punktu.Sākumā viņiem rezultāts atpalika, viņi arī bija pasīvā stāvoklī.Par laimi, Liu Meng atklāja šo sajūtu vēlāk.Viņš izpildīja vairākus skaistus tālmetienus ar 3 punktiem pēc kārtas, kas palīdzēja zilajai komandai panākt rezultātu un izpelnījās vienbalsīgus skatītāju gaviles par “labi padarītu”.Sarkanā komanda spēlēja ar labu ritmu, taču situācija mainījās, viņi pamazām tika apsteigti.Pirmajā ceturtdaļā rezultāts bija 18:20 (Red VS Blue).

Otrajā un trešajā ceturtdaļā sacensību apstākļi bija brīnišķīgi.Spilgta klātbūtne laukumā bija sarkanās komandas jaunības vētra un foršās prasmes.Ar precīzu un atjautīgu sadarbību viņi sasniedza nelielu kulmināciju 16:8 un atkal izvirzījās vadībā;kamēr zilais atkal tika izjaukts.Viņu piespēle tika vai nu aplaupīta, vai arī tika piespiesta pārāk smagi, lai tiktu ārpus robežām.Turklāt arī viņu atlēkušās bumbas bija mazāk nekā sarkanajai komandai, un viņu metienu uzvaras procents bija zems, līdz ar to rezultāts bija mazāks.Taču kopš tā laika abas puses svārstījās, dzenoties viena otrai, pārmaiņus kāpjot, un rezultāta starpība bija ļoti maza.

a

Spēlētāji tiecās pēc atlēkušās bumbas

b

Sarkanās komandas biedrs Liu Yongcheng trāpīja 3 punktu tālmetienu

Pēdējā, ceturtajā, ceturtdaļā, lai izcīnītu uzvaru, abu pušu spēlētāji joprojām saglabāja pilnu cīņassparu, un viņu lēciena figūra naktī bija īpaši spēcīga.Zilās komandas jaunie spēlētāji piecēlās kājās un labi pastrādāja atlēkušo bumbu, aizsardzībā un bumbas nosargāšanā, kas arī veicināja sitienu metienu.Bieži vien veiksmīgi bija tuvi un tālmetieni.Rezultāts pa vidu sasniedza 64:60, un zilā komanda bija divu vārtu pārsvarā.Sarkanais nevēlējās tikt pārspēts.Tad viņi reāli iesita divus vārtus un izlīdzināja rezultātu.Arī publikai patika vērot nervozo un brīnišķīgo ainu.Mazie līdzjutēji skaļi kliedza, lai uzmundrinātu savu mīļāko komandu.Laiks pienāca pēdējās 20 sekundēs.Tobrīd sarkanā komanda vēl bija divus punktus priekšā.Pie 76:74 zilā komanda pieteica pauzi un sakārtoja taktiku.Sarkanā komanda bija apņēmības pilna nosargāt pēdējo bumbu, zilās komandas trīspunktu bumbu.Blūrs pievērsa visu uzmanību pēdējā šāvienā.Rezultātā basketbols netrāpīja tīklā un uzvarēja sarkanā komanda.

Spēlē ir uzvarētāji un zaudētāji, taču neatkarīgi no tā, kurš zaudē vai uzvar, galīgais uzvarētājs ir auditorija.Ceram, ka caur spēlē parādīto vienotību un sadarbību spēlētāji iemācīsies izprast komandas spēku, cienīt pretiniekus un izcīnīt draudzību Gaidīsim nākamo draudzības maču!